naše Produktové řady

Jak skloubit zájem o výběrovou kávu s chutěmi zákazníků? Preference chutí bývá u každého trochu jiná. Proto nabízíme hned čtyři produktové řady. Sezónně proměnlivé výběrové kávy od pěstitelů – Nordbeans filtry a Nordbeans espressa. A karamelově pražené kávy tradičnějšího střihu, vhodné třeba i do automatického kávovaru, v produktových řadách Nový Standard a Sweet City.

 

NORDBEANS Filtry

Vyznačují se zachováním charakteru svého originu a mají příjemné sladké a vybalancované ovocné chutě. Jejich jemné chuťové nuance lze nejlépe odhalit
alternativní metodou přípravy.

CHCI NORDBEANS FILTR!

NORDBEANS espressa

Jsou to profesionální moderní espressa. Zachovávají si svůj příjemný rozmanitý (většinou ovocný) charakter a jsou určena do rukou profesionálů a zkušených baristů. Lze si je vychutnat i na batch brew.

CHCI NORDBEANS ESPRESSO!

 

 

ŘADA NOVÝ STANDARD

Jsou určena pro uživatele, kteří upřednostňují intenzivní vybalancovaný šálek. Dávají vyniknout karamelovým tónům s velmi mírnou aciditou. Odhalují charakter originu a lze je používat i v automatických kávovarech. 

CHCI KÁVOVOU ŘADU 85!

 

SWEET CITY COFFE

Káva Sweet City Coffee má sladkou chuť i bez cukru. Pokaždé, když si ji koupíte, víte, že bude chutnat stejně. Při výběru se zaměřujeme na ty kávy, u nichž je možné zaručit celoroční dostupnost. Typické je silnější karamelové pražení celé produkce.

CHCI SWEET CITY COFFEE!

 

navázání SPOLUpráce

Stačí vyplnit formulář a náš tým se vám obratem ozve!

 

 

Eliška Neumannová
Obchodní zástupce
trade@nordbeans.cz

Lukáš „Benjamin“ Bros
Manažer služeb
barista.lukas@nordbeans.cz

Lucka Svobodová
Velkoobchodní asistentka
objednavky@nordbeans.cz

...se všemi dalšími podněty se na nás neváhejte obrátit na objednavky@nordbeans.cz nebo na telefonu +420 724 886 650.

Nezapomeňte si prostudovat naše obchodní podmínky.

Social links