KurzY barista hustle

Máme velkou radost, že se naše nabídka školení a kurzů rozšíří o jedinečný kurz Barista One,
který vychází z osnov vzdělávacího portálu Barista Hustle.

 

CO JE KURZ – BARISTA ONE?

Kurz Barista One nabízí komplexní úvod do baristického řemesla a náš head-barista Lukáš Benjamin Bros vás během celodenního školení provede všemi potřebnými aspekty baristické práce.

čtyři části:

  1. VODA – rozdělení, identifikace, rozbor, úprava vody a její vliv na chuť kávy
  2. TECHNOLOGIE – technologie pro přípravu espressa a jejich správná obsluha
  3. KÁVOVÉ NÁPOJE – extrakce espressa a příprava všech kávových nápojů
  4. PRÁCE BARISTY – rozdělení baru, workflow a správné pracovní návyky baristy

základní informace:

Místo: Školicí místnost DOK Liberec
Délka: 9 hodin (včetně přestávek)
Školitel: Lukáš Benjamin Bros
Kapacita: 4 osoby

CENA:

Základní cena: 7900 Kč bez DPH
Cena pro tým (4 osoby): 27 600 Kč bez DPH

Koupit

Pro zákazníky pražírny Nordbeans nabízíme zvýhodněnou cenu.

V případě zájmu se prosím ozvěte svému obchodnímu zástupci.

 

 

 

Reference? 

PRO KOHO KURZ JE?

Pro všechny baristy, kteří to se svým řemeslem myslí opravdu vážně – nezáleží, jestli teprve začínáte, nebo máte v oboru roky zkušeností a chcete si pouze připomenout základní informace v komplexním pojetí.

Chcete zajistit, že budete mít perfektně proškolený tým baristů? Pošlete je na kurz společně a my kurz přizpůsobíme potřebám vašeho provozu.¨

JAK KURZ PROBÍHÁ?

Dva týdny před školením získáte přístup k online materiálům na portálu Barista Hustle, které vám zůstanou dostupné ještě 6 měsíců po školení.

Díky tomu si můžete kdykoliv osvěžit znalosti nebo je předat svému týmu. Zároveň si ze školení odnesete sešit plný informací, které vám pomohou nastavit funkční systém práce s kávou ve vašem podniku. Na konci školení vás čeká zkouška, která prověří vaše znalosti a dovednosti. Odměnou vám bude prestižní certifikace organizace Barista Hustle, kterou lze získat pouze na tomto školení.

Nemusíte se ale bát, že byste ve zkoušce neuspěli. Cílem je vám pomoci s rozvojem vaší práce, proto máte i po školení možnost si zkoušku zopakovat – ať už u nás, ve vašem podniku nebo online.

 

 

CO JE BARISTA HUSTLE?

historie BARISTA HUSTLE?

Barista Hustle vzniknul s cílem pomoci světu připravovat lepší kávu. Organizaci dnes tvoří tým baristů, lektorů a produktových designérů. Mezi ně se nově řadí i náš head-barista Lukáš Benjamin Bros, který získal exkluzivní možnost stát se lektorem školení Barista Hustle.

Barista Hustle původně vzniknul jako blog světoznámého baristy Matta Pergera a stal se inspirací řady baristů po celém světě. Postupem času se blog přetvořil v unikání vzdělávací platformu, na které lze dnes najít 14 online kurzů zabývajících kávou ze všech možných úhlů pohledu.

Vše začíná kurzem Barista One, ze kterého vychází i naše první školení. V rámci školení získáte k online platformě přístup a můžete získávat online certifikace za testy prověřující vaše znalosti. Díky školení ale navíc získáte praktickou certifikaci, kterou mohou udílet jen vybraní lektoři Barista Hustle. Ta vám bude sloužit po celou dobu vaší kariéry jako záruka znalostí a schopností, které jsou uznávány profesionály po celém světě.

jak na koupi kurzu?

V případě zájmu kontaktujte našeho head baristu – benjího.

Ten už s vámi dohodne termín a veškeré podrobnosti.

 

Lukáš “Benjamin” Bros
Headbarista pražírny
barista.lukas@nordbeans.cz

 

To by mělo být vše a teď už se na vás budeme těšit!

 

 

Lukáš bros

Headbarista pražírny


Lukáš je head barista naší pražírny a neřekneme mu jinak než Benjí. Přišel k nám z Prahy, odkud utekl za krásou jizerskohorské přírody. Benjí k nám patří už nějaký ten pátek a v Nordbeans má pod palcem ladění receptů na nové kávy, školení velkoobchodních zákazníků a specializované poradenství. Aktuálně se také věnuje našim vlastním baristům, kterým během společných tréninků předává své zkušenosti a vědomosti. Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně přípravy kávy – Benjí zná odpověď.

 

václava zbořilová

baristka pražírny


Vendy je naše milá baristka a nově i asistentka kurů Barista Hustle, jejíž celoživotní vášní je umění. Jelikož maluje, fotí, tetuje a hraje na klavír, rozhodla se studovat uměleckou školu. Umění ji postupně zavedlo až ke gastronomii, kde propadla Latté Artu. S naším Kubou Součkem se tak předhání o nejhezčí cappuccina ve městě a společně pěčují, abyste si vždy užili svou kávu ve špičkové kvalitě. 

 

 

Každý účastník má nárok na 10 % slevu na nákup u nás v obchodě a kavárně DOK bezprostředně po kurzu – sleva platí na vybavení a kávu.

 

Kurz se koná v Liberci (Liberecký DOK, Nákladní 431).

 

Pokud máte jakékoliv dotazy, nebojte se nás kontaktovat na e- mailu barista.lukas@nordbeans.cz

nebo telelefoním čísle +420 608 267 335

 

Pro zrušení již rezervovaného termínu pak pozorně čtěte storno podmínky.

Social links