Pro naše zákazníky se můžeme přetrhnout. Zajímá vás, co všechno můžeme udělat pro vaše podnikání? Čtěte dál nebo nám rovnou napište

Stavíme na špičkovém produktu a vysoké úrovni služeb. Preference chutí bývá u každého z nás jiná, a proto nabízíme dvě produktové řady – sezónně proměnlivé výběrové kávy od farmářů řady Nordbeans a karamelově pražené kávy tradičnějšího střihu Sweet City Coffee.

Jako partner Nordbeans budete moci využívat širokou škálu služeb. Umíme pro vás zorganizovat školení a kurzy, poradit s technologiemi včetně jejich poprodejního servisu. Kávu si u nás můžete také vybrat na míru v rámci workshopu přímo v pražírně.

Pracujeme s vlastní logistikou. Provozovny sami zavážíme, a náš zákazník má vždy přehled o tom, kdy si má kávu objednat, a v jaký den mu kávu přivezeme. Ozvěte se a zařiďte si velkobchodní přístup do našeho eshopu.

Jsme pražírna výběrové kávy s dostatečnou výrobní kapacitou, dlouholetými zkušenostmi v oboru, stabilním týmem šikovných zaměstnanců a spolehlivou kvalitou kávy na opravdu nadstandardní úrovni.

Umíme naslouchat vašim potřebám a pružně na ně reagovat – zní to škrobeně, ale je to pravda.

A nakonec malé opáčko – napište nám, abychom společně posunuli váš kávový business o něco dál.

Děkujeme za váš zájem o Nordbeans.
Kontaktujte nás na adrese

objednavky@nordbeans.cz

Kdo se o vás stará?

Eliška Neumannová
Obchodní zástupce
trade@nordbeans.cz

 

Lukáš „Benjamin“ Bros
Barista pražírny
barista.lukas@nordbeans.cz

 

Lucka Svobodová
Velkoobchodní asistentka

objednavky@nordbeans.cz

 Nezapomeňte si také prostudovat naše obchodní podmínky.

Social links