SERVIS technologií

Velkoobchodní spolupráci s našimi partnery stavíme na komplexní nabídce služeb. Do toho samozřejmě spadá i servis a péče o vaše technologie, které má už několik měsíců pod palcem Honza s Alešem.

 

 

A nyní nám dovolte představit všechny služby, které nabízíme...
 

1. základní servis

Základní servis by měl na kávovaru probíhat zhruba dvakrát ročně. Jeho součástí je kompletní kontrola kávovaru ve vaší provozovně, výměna opotřebených těsnění a sprch v hlavách kávovaru, vyčištění difuzoru, kontrola těsnění výdejníku horké vody a trysky na páru, seřízení tlaku extrakce a parního bojleru, kontrola všech ventilů (pojistného, odvzdušňovacího a zpětného). Zároveň během servisního zásahu dojde k případnému odhalení větších závad, zavápnění nebo trhlin.

Stejnou péči dostane i mlýnek v podobě důkladného vyčištění, kalibrace a případné výměny mlecích kamenů. Poslední částí je kontrola stavu filtračního sytému na vodu – provedeme test tvrdosti, na základě kterého zjistíme, zdali vše funguje, či je na místě výměna nebo úprava nastavení.

 

Cena: 2500 Kč bez DPH

* v ceně je 1 hodina práce technika, každá další započatá hodina se účtuje za 950 Kč bez DPH

Chci základní servis!

 

* fotografie ze servisu Nuova Simonelli Appia II Compact

2. velký servis / REPAS

Velký servis by měl přijít řadu po 3-4 letech používání kávovaru a měl by vám zajistit, že váš kávovar vám bude perfektně sloužit dlouhá léta.

Při tomto zásahu je nutné kávovar odvézt k nám na dílnu, kde se mu dostane patřičné péče.

Provedeme základní servis, který odhalí nedostatky, na které se následně zaměříme. Zároveň dojde k preventivní výměně opotřebených dílů dle doporučení výrobce a přetěsnění všech těsnících částí. Vyndáme, rozebereme a důkladně vyčistíme elektromagnetické ventily, průtokoměry a další zanešené součástky. Vzhledem k častému zavápnění kávovaru také dochází ke kompletnímu rozložení kávovaru tzv. do posledního šroubku a naložení do lázně, která se postará o odvápnění. Po opětovném složení dojde k seřízení a poslední fázi testování, abychom zajistili, že se vám kávovar vrátí ve špičkové kondici.

 

Cena: od 15 000 Kč bez DPH

Chci velký servis!

 

Zajímají vás další služby?

 

Kompletní ceník našich služeb najdete přehledně -> ZDE!

Ke všem zákazníkům přistupujeme individuálně, takže výsledná nabídka se může lišit. 

 

Kdo se o vás bude starat?

 

Jan Černý
Servis technologií
servis@nordbeans.cz

 

Martin Jiránek
Manažer velkoobchodu
martin.jiranek@nordbeans.cz

...se všemi dalšími podněty se na nás neváhejte obrátit na info@nordbeans.cz nebo na telefonu +420 775 886 334.

Nezapomeňte si prostudovat naše obchodní podmínky.

Social links