Kariéra

V současné době hledáme nové kolegy na níže uvedené pozice.

HLEDÁME cukráře / cukrářku DO NAŠÍ KAVÁRNY

POPIS POZICE:

Hledáme kolegy, kteří by s námi pracovali v kavárnách, které jsou dnes již neodmyslitelnou součástí pražírny Nordbeans. A jelikož se v našich kavárnách také pečou sladké a slané dezerty, potřebujeme někoho zkušeného, kdo se této části svědomitě chopí. Naší filosofií je profesionální a milý přístup, nabídnout hostům co nejlepší zážitek dle jejich chuťových preferencí, případně poradit s výběrem. Je pro nás důležité držet vysoký a profesionální standard napříč celou nabídkou provozovny.

POŽADUJEME:

  • přátelské vystupování a optimistickou povahu
  • prozákaznický přístup a profesionalitu v oboru
  • časovou flexibilitu a touhu učit se novým věcem
  • praxe v oboru vítána

NÁPLŇ PRÁCE:

  • péct skvělé pekařské výrobky
  • připravovat skvělé sídaně a brunche
  • doplňovat zboží
  • udržovat čistotu

NABÍZÍME:

  • práci na HPP
  • samostatnou a různorodou náplň práce, kde naplno využijete svůj potenciál
  • profesní růst a rozvoj
  • celou řadu benefitů v naší pražírně kávy a v kavárně
  • vzdělávání se nejen v oblasti pečení dezertů
  • zázemí stabilní společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • přátelský a týmový kolektiv
  • příjemné pracovní prostředí

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s aktuální fotografií a motivačním dopisem na adresu kavarna@nordbeans.cz!

Social links