Kariéra

V současné době hledáme kolegy a kolegyně na následující pozice:

Hledáme Manažera kavárny Nordbeans

Pro naší pražírnu Nordbeans připravujeme nový firemní komplex ve kterém se bude pod jednou střechou nacházet výrobní část, kavárna s vlastní pekárnou, kanceláře a zázemí firmy.

Popis pozice:

Do kavárny, která bude vlajkovou lodí a zároveň viditelnou součástí pražírny, hledáme sebevědomého manažera, který bude organizovat a rozvíjet chod kavárny.

Hledáme oddaného, pracovitého a loajálního jedince, s vášní pro výběrovou kávu a skvělé jídlo, se schopností poskytovat výjimečný zákaznický servis.

Klíčové vlastnosti pozice:

  • řízení a organizace každodenního provozu kavárny i sezóních akcí
  • plánování nabídky (po konzultaci s head baristou, šéfem kuchyně, jednateli)
  • objednávání a koordninace dodávek zboží a surovin
  • přijímání a jmenování nových zaměstnanců
  • školení nových zaměstnanců (komunikace se zákazníky, znalost produktu, pracovní postupy)
  • dohled na postupy finančního ohodnocení zaměstnanců
  • zajištění čistého prostředí dle hygienických a bezpečnostních předpisů
  • výpomoc při přijímání a výdeji objednávek

Požadavky:

  • dynamická a otevřená osobnost
  • trvalý zájem o profesní rozvoj
  • zájem o výběrovou kávu, ochota získat maximální odbornou úroveň
  • schopnost dávat a přijímat konstruktivní zpětnou vazbu
  • důraz na detail
  • dobrá základní matematika
  • jasná verbální komunikace
  • schopnost řešení konfliktů
  • zkušenosti se zákaznickým servisem
  • umění využití systémů prodeje k rozvoji
  • kladný postoj k firmě a zaměstnavateli

Odpovídající zkušenosti:

  • zkušenosti s vedením týmu
  • zkušenosti se stanovením a provedením strategického plánu, vedoucího k překročení cílů
  • nejméně 2 roky praxe na podobné pozici
  • velmi dobrá osobní organizovanost, čistotnost a příjemné vystupování.

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • samostatnou a různorodou náplň práce, kde naplno využijete svůj potenciál
  • profesní růst a rozvoj v dynamicky rostoucím segmentu
  • celou řadu benefitů (firemní telefon, firemní notebook, káva zdarma, výuka angličtiny)
  • vzdělávání se nejen v oblasti kávy
  • zázemí stabilní společnosti, která je ve fázi rychlého rozvoje
  • odpovídající mzdové ohodnocení - až 50 000,- měsíčně
  • přátelský týmový kolektiv
  • příjemné pracovní prostředí

Pokud se domníváte, že jste pro tuto roli vhodným kandidátem, zašlete nám svůj životopis na e-mail: info@nordbeans.cz

Social links