naše Produktové řady

Jak skloubit zájem o výběrovou kávu s chutěmi zákazníků? Preference chutí bývá u každého trochu jiná. Proto nabízíme hned čtyři produktové řady. Sezónně proměnlivé výběrové kávy od pěstitelů – Nordbeans filtry a Nordbeans espressa. A karamelově pražené kávy tradičnějšího střihu, vhodné třeba i do automatického kávovaru, v produktových řadách Nový Standard a Sweet City Coffee.

 

 

NORDBEANS Filtry

Vyznačují se zachováním charakteru svého originu a mají příjemné sladké a vybalancované ovocné chutě. Jejich jemné chuťové nuance lze nejlépe odhalit
alternativní metodou přípravy.

CHCI NORDBEANS FILTR!

 

základní recept
(kinto dripper):

NORDBEANS espressa

Jsou to profesionální moderní espressa. Zachovávají si svůj příjemný rozmanitý (většinou ovocný) charakter a jsou určena do rukou profesionálů a zkušených baristů. Lze si je vychutnat i na batch brew.

CHCI NORDBEANS ESPRESSO!

 

základní recept
(double espresso):

kávová řada NOVÝ STRANDARD

Jsou určena pro uživatele, kteří upřednostňují intenzivní vybalancovaný šálek. Dávají vyniknout karamelovým tónům s velmi mírnou aciditou. Odhalují charakter originu a lze je používat i v automatických kávovarech. V hodnocení SCA mají 85 bodům.

CHCI KÁVOVOU ŘADU NOVÝ STANDARD!


základní recept
(double espresso):

SWEET CITY COFFE

Káva Sweet City Coffee má sladkou chuť i bez cukru. Pokaždé, když si ji koupíte, víte, že bude chutnat stejně. Při výběru se zaměřujeme na ty kávy, u nichž je možné zaručit celoroční dostupnost. Typické je silnější karamelové pražení celé produkce.

CHCI SWEET CITY COFFEE!

 

základní recept
(double espresso):

naše jednodruhová espressa

Mimo espresso směsí tvoří dominantu naší nabídky káv také limitované zvířecí edice. Owl, Lynx a DeerSova, Rys a Jelen. Každé ze zvířat představuje určitý chuťový profil, ke kterému vybíráme odpovídající kávy. Tyto kávy jsou však často velmi limitované, a proto se v jednotlivých "zvířátkách" během roku prostřídá hned několik káv z různých zemí původu.

 

 

Které zvířátko je pro vás to pravé?

 

Jelen je dominantou naší nabídky. Vždy se jedná o mohutné, výrazně sladké espresso a bohatým aromatem.

Kvůli tomu do Jelena vybíráme výhradně naturální kávy. Ať už z Latinské Ameriky nebo Afriky, Jelen potěší všechny fanoušky chuťově bohatých káv.

Náramně si rozumí také s mlékem – málo co totiž představuje takovou radost, jako cappuccino z Jelena.

Sova je odvážná. Jedná se o nejmodernější pojetí kávy na espresso.

Do Sovy vybíráme výhradně kávy z Afriky, oplývající ovocným a šťavnatým chuťovým profilem. Ať už se tedy bude jednat o Etiopii, Keňu nebo Rwandu, Sovu si vždy zamilují všichni fanoušci moderních sladkých espress s výjimečnou aciditou.

Rys představuje nejelegantnější kávu z naší espresso nabídky.

Hlavním požadavek, který si při tvorbě nového Rysa vždy klademe, je vybalancovaná chuť. Vybíráme tedy většinou promyté kávy z Latinské Ameriky, které disponují sladkým hebkým tělem, příjemnou aciditou, dlouhou dochutí a dechberoucím aromatem.

Chcete nás kontaktovat osobně?

 

Eliška Neumannová
Obchodní zástupce
trade@nordbeans.cz

Lukáš „Benjamin“ Bros
Manažer služeb
barista.lukas@nordbeans.cz

Elena Poláková
Velkoobchodní asistentka
elena.polakova@nordbeans.cz

...se všemi dalšími podněty se na nás neváhejte obrátit na objednavky@nordbeans.cz nebo na telefonu +420 724 886 650.

Nezapomeňte si prostudovat naše obchodní podmínky.

Social links