Naše služby zákazníkům

Jsme rádi, když vám můžeme pomoct. Co  všechno umíme zařídit?:
  • připravíme fantastické školení
  • postaráme se o servis kávovarů
  • pošleme k vám Létajícího baristu
  • uspořádáme nezapomentulený workshop
  • vystřihneme špičkový catering

Záleží nám na tom, abyste měli veškerý komfort pro své podnikání nebo další aktivity. Svět kávy je pestrý a přináší různé situace. Jsme tu od toho, abychom vám s nimi pomohli. 

Otevíráte kavárnu, nebo jste se rozhodli osvěžit svůj kávový program? Naši baristé pražírny jsou vám plně k dispozici.  

Rádi vás pozveme přímo do pražírny, uspořádáme workshop pro vaše zaměstnance nebo cupping, při kterém si vyberete tu pravou kávu pro vaši provozovnu. 

Pokud máte zájem o školení, naši SCA certifikovaní baristé vám ho mohou přizpůsobit na míru – ať už vás zajímají základní baristické dovednosti, latte art, filtrování kávy nebo další dovednosti.  

S přípravou kávy a její prezentací vám přijedeme pomoci také přímo do vaší kavárny v rámci naší jedinečné služby Létající barista.

Umíme vám pomoci i tehdy, když selžou technologie. Odborníci z našeho servisu vám pomohou závadu vyřešit. Díky našemu technologickému zázemí dokážeme zapůjčit náhradní  kávovary a mlýnky do té doby, než se podaří problém vyřešit. 

A taky umíme vystřihnout perfektní kávový catering pro všechny příležitosti – svatby, špičkové gourmet akce nebo open air festivaly. Espresso připravujeme na špičkové technologii La Marzocco GS3 a filtry na japonských překapávačích Kinto. 

A když na to přijde, vyrazíme za vámi, kam bude potřeba. Stačí se jen ozvat.

Školení

Servis kávovarů

Létající Barista

 

Workshopy

 

Catering

 

Lukáš “Benjamin” Bros
Manažer služeb
Technické poradenství
barista.lukas@nordbeans.cz

 

 

Social links