Naše služby zákazníkům

Jsme rádi, když vám můžeme pomoci. A co  všechno umíme zařídit?

  • připravíme fantastické školení
  • postaráme se o servis kávovarů
  • pošleme k vám létajícího baristu
  • uspořádáme nezapomentulený workshop
  • vystřihneme špičkový catering

Záleží nám na tom, abyste měli veškerý komfort pro své podnikání nebo další aktivity. Svět kávy je pestrý a přináší různé situace. Jsme tu od toho, abychom vám s nimi pomohli.

 

Školení:

Pokud máte zájem o školení, naši SCA certifikovaní baristé vám ho mohou přizpůsobit na míru – ať už vás zajímají základní baristické dovednosti, latte art, filtrování kávy nebo další dovednosti.  

 

Workshop a cupping:

Rádi vás pozveme přímo do pražírny, uspořádáme workshop pro vaše zaměstnance nebo cupping, při kterém si vyberete tu pravou kávu pro vaši provozovnu.

 

Servis kávovarů:

Umíme vám pomoci i tehdy, když selžou technologie. Odborníci z našeho servisu vám pomohou závadu vyřešit. Díky našemu technologickému zázemí dokážeme zapůjčit náhradní  kávovary a mlýnky do té doby, než se podaří problém vyřešit.

 

Létající barista:

S přípravou kávy a její prezentací vám přijedeme pomoci také přímo do vaší kavárny v rámci naší jedinečné služby Létající barista. A kdo to vlastně je? Je to náš kávový expert přes přípravu, servis a technologie. Pokud si nevíte rady, on je ten kdo vám pomůže. A to klidně uprostřed noci. On je náš hrdina.

 

Catering:

Umíme vystřihnout perfektní kávový catering pro všechny příležitosti – svatby, špičkové gourmet akce nebo open air festivaly. Vyrazíme za vámi, kam bude potřeba. Stačí se jen ozvat.

 

 

Lukáš “Benjamin” Bros
Manažer služeb
Technické poradenství
barista.lukas@nordbeans.cz

Ceníky ke stažení

Služby: ZDE

Catering: ZDE

...se všemi dalšími podněty se na nás neváhejte obrátit na info@nordbeans.cz nebo na telefonu +420 724 866 650.

Nezapomeňte si prostudovat naše obchodní podmínky.

Social links