naše Produktové řady

Jak skloubit zájem o výběrovou kávu s chutěmi zákazníků? Preference chutí bývá u každého trochu jiná. Proto nabízíme hned čtyři produktové řady. Sezónně proměnlivé výběrové kávy od pěstitelů – Nordbeans filtry a Nordbeans espressa. A karamelově pražené kávy tradičnějšího střihu, vhodné třeba i do automatického kávovaru, v produktových řadách Nový Standard a Sweet City Coffee.

 

 

NORDBEANS Filtry

Vyznačují se zachováním charakteru svého originu a mají příjemné sladké a vybalancované ovocné chutě. Jejich jemné chuťové nuance lze nejlépe odhalit
alternativní metodou přípravy.

CHCI NORDBEANS FILTR!

 

základní recept
(kinto dripper):

NORDBEANS espressa

Jsou to profesionální moderní espressa. Zachovávají si svůj příjemný rozmanitý (většinou ovocný) charakter a jsou určena do rukou profesionálů a zkušených baristů. Lze si je vychutnat i na batch brew.

CHCI NORDBEANS ESPRESSO!

 

základní recept
(double espresso):

kávová řada NOVÝ STRANDARD

Jsou určena pro uživatele, kteří upřednostňují intenzivní vybalancovaný šálek. Dávají vyniknout karamelovým tónům s velmi mírnou aciditou. Odhalují charakter originu a lze je používat i v automatických kávovarech. V hodnocení SCA mají 85 bodům.

CHCI KÁVOVOU ŘADU NOVÝ STANDARD!


základní recept
(double espresso):

SWEET CITY COFFE

Káva Sweet City Coffee má sladkou chuť i bez cukru. Pokaždé, když si ji koupíte, víte, že bude chutnat stejně. Při výběru se zaměřujeme na ty kávy, u nichž je možné zaručit celoroční dostupnost. Typické je silnější karamelové pražení celé produkce.

CHCI SWEET CITY COFFEE!

 

základní recept
(double espresso):

...se všemi dalšími podněty se na nás neváhejte obrátit na objednavky@nordbeans.cz nebo na telefonu +420 724 886 650.

Nezapomeňte si prostudovat naše obchodní podmínky.

Social links